Запрошуємо на збори!

Шановні друзі!

В наших планах в найкоротші терміни завершити будівництво будинку і в цьому році здати в експлуатацію, підключити повністю всі комунікації і здійснити можливість заселення мешканців у свої квартири.

З цією метою прийнято рішення підсилити склад та керівництво Кооперативу.

На загальних зборах засновників Кооперативу було прийнято рішення про розширення членів (засновників) кооперативу і прийнято рішення про обрання нового Голови Кооперативу.

Головою ЖБК «ЗАТИШОК 8 » обрано Королюка Євгена Олександровича.

Йому 53 роки. За освітою він військовий авіаційний інженер. Після служби у збройних силах працював першим заступником Голови Харківської РДА, найбільшого сільського району України з населенням у 210 тисяч.

Потім займався приватним бізнесом у сфері будівництва та металовиробів. З 2014 по 2019 роки очолював по черзі Чугуївську, потім Нововодолажську районні адміністрації Харківської області.

Він є людиною, яка має великий досвід організаційної і практичної роботи.

Всі попередні члени (засновники) нашого Кооперативу залишаються, і разом із новим керівником будуть доводити будівництво до його завершення.

Євген Олександрович запрошує всіх власників квартир у суботу 19 лютого 2022 року о 13.00 прийти на збори, де він доповість про свою програму дій та відповість на всі Ваші запитання.

Просимо всіх, хто має бажання та можливість, з’явитися до приміщення комерційного призначення 3-го корпусу.

З повагою, засновники ЖБК «ЗАТИШОК 8»