Новини з ходу будівництва

Шановні друзі!

На останніх зустрічах з нашими інвесторами (майбутніми власниками квартир) було висловлено побажання, щоб керівництво кооперативу через Facebook та сайт періодично висвітлювало хід будівництва і проблеми, які мають місце в ході завершення будівництва 3-го та 4-го корпусів будинку.

З сьогоднішнього дня ми будемо регулярно, приблизно раз на тиждень або раз на декаду місяця, інформувати Вас про хід будівництва.

Мабуть Ви всі знаєте, що основними завданнями на сьогодні є підключення до системи каналізації та зовнішніх мереж електропостачання.

Сьогодні, для початку, ми проінформуємо Вас щодо питання підключення зовнішнього електропостачання, а також деякі поточні питання.

Далі – висвітлимо наступні кроки.

По електромонтажним роботам:

На сьогоднішній день фактично повністю завершені роботи внутрішнього електропостачання.

Вам на огляд даємо фото повністю укомплектованих розподільчих шаф електрощитової, які будуть забезпечувати електроживлення в 3-му, 4-му корпусах та в офісних приміщеннях цокольного поверху 3-4-го корпусів.

Для житлового будинку: ввідно-розподільчий пристрій №1

Для житлового будинку: ввідно-розподільчий пристрій №2

Для офісних приміщеннь: ввідно-розподільчий пристрій №3

Зазначені вироби, на даний момент, зберігаються на складі підприємства, яке здійснює вказані роботи. Це досить недешеві конструкції, тому вони будуть встановлені трохи пізніше.

Вказані роботи здійснено згідно проекту, який погоджений службами АТ «Полтаваобленерго». Витрати на внутрішнє електропостачання 3-го та 4-го корпусів складають разом з проектною документацією більш ніж 4 млн. грн.

Щодо зовнішнього електропостачання:

Технічні умови №1681 від 30.06. 2016 року, в зв’язку із затвердженням змін до Кодексу систем розподілу згідно постанови №2595 НКРЕ України від 03.12.2019 року, є такими, що відповідають сучасним вимогам. Також була подана заява на отримання нових технічних умов, згідно діючого Кодексу. Ми очікуємо на їх отримання з дня на день, що дасть нам можливість внести зміни в проект зовнішнього електропостачання, та розпочати прокладку кабельних ліній 0,4-10кВ та трансформаторної підстанції будинку.

Нами, у відповідності до нормативів, що встановлені на сьогоднішній НКРЕ України, подані документи, щоб змінити вказані умови, а саме: розділити роботи на 2 (дві) черги будівництва: перша – для 3-го та 4-го корпусів, та друга черга – для 1-го та 2-го корпусів, що почнуть будуватися, скоріш за все, з середини літа. Паралельно з будівництвом корпусів другої черги, будуватиметься трансформаторна підстанція та кабельні лінії 0,4-10кВ.

Це повинно: по-перше, прискорити підключення на постійних умовах до загальної електромережі перші два корпуси (на сьогоднішній день є достатня кількість кВт для обслуговування 3-го і 4-го корпусів на тимчасових умовах електропостачання), і, по-друге, значно здешевити загрузку на вартість 3-го та 4-го корпусів, тому що на їх побудову лягло значно більше матеріальне навантаження, ніж те, що буде для корпусів другої черги, в тому числі, скажімо, через те, що водопостачання, каналізаційна система, газопостачання виконані вже для всіх 4-х корпусів.

Кінцеве включення будинку до зовнішньої системи електропостачання здійснюється виключно Обленерго і тільки після здачі будинку до експлуатації.

Тепер менш значне, але важливе питання, яке було поставлено. А саме – доопрацювання робіт на даху будинку.

Сьогодні ми мали розмову з виконавцем робіт. Вони взяли зобов’язання виконати вказані роботи та усунути недоліки одразу після 15 квітня.

І на останок, сьогодні інформую Вас, а також людей, які мають намір придбати квартири або офісні приміщення в нашому будинку.

З метою матеріального забезпечення вищевказаних робіт, ми виставляємо на реалізацію наш, так званий, «стратегічний резерв», а саме: додатково 6 (шість) квартир малої площі від 40 до 45 кв.м.

Вчора, в перший день цієї акції, одна з цих квартир була реалізована.

Також ми пропонуємо дві елітні квартири площею по 65,8 кв.м на наступних умовах: 60 % вартості при укладанні договору, залишок – 40 % протягом 60 днів з моменту здачі 4-го корпусу в експлуатацію. Такі ж умови діють і на 2 (два) офісних приміщення.

Дякуємо за увагу!

Наступна інформація щодо підключення до системи каналізації та інших питань – незабаром!

Гарних Вам сонячних вихідних. Все буде добре 😊