З Новим 2018 роком !

Шановні друзі

Шановні майбутні власники квартир.

Шановні наші колеги по будівництву будинку – будівельники, керівники організацій та підприємці.

Шановні громадяни, котрі найближчим часом  обов’язково прийдуть до нас, а також усі громадяни, які користуються нашим сайтом.

Від імені Житлово-будівельного кооперативу «Затишок 8» прошу прийняти поздоровлення з наступаючим Новим 2018 роком. Бажаю  усім Вам здоров’я , щастя та добробуту, успіхів в усіх ваших справах, здійснення та реалізації ваших життєвих справ. В Новому році наші нинішні вкладники паїв обов’язково стануть власниками прекрасних квартир. З першого робочого дня 2018 року ми продовжимо роботи по закінченню першої за чергою 3-ю секцією будинку та будівництво 4-ї секції.

Для зручності наших клієнтів ми уклали угоди з «Акорд Банком» та ПАТ «ПриватБанк». Тепер внесок грошових  коштів через «Акорд Банк» буде коштувати лише 0,3 відсотка від сплаченої суми, але не більше 500,00 від будь-якої грошової суми.

Для тих, хто скористається послугами ПАТ «ПриватБанк» мають місце наступні домовленості :

  • При сплаті готівкою через касу комісія банку складає 1%, але не більш ніж 200,00 грн. за будь-яку грошову суму;
  • При сплаті грошових коштів через термінал самообслуговування «ПриватБанку» комісія банку буде складати 0,5% , але не більше 50,00 грн.;
  • При сплаті грошових коштів за системою «Приват-24» сума комісії банку при будь-якій сумі буде складати 1 (одну) гривню.

Буде діяти програма лояльності щодо розстрочки платежів та інші  послуги, з якими Ви будете ознайомлені, а зараз ще раз Вітаємо Вас всіх з Новим 2018 роком.

Щастя Вам і добра.

Голова кооперативу                                               Валерій Сорока.